Eos (EOS) Nasıl Alınır?Eos nedir?

Yazar Yorum Yap 119 views

EOS blok zincirin zayıf noktalarına odaklanmıştır ve hız, esneklik gibi problemlera cevap bulmayı hedefler. İstenmeyen prosedürlerim gerçekleşmesi, yavaşlık gibi sorunları esneklik ile çözmeyi amaçlar. EOS hakkında daha ayrıntılı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

EOS nereden alınır ve EOS nasıl alınır sorularınızı adım adım anlatmak gerek görülürse;
ilk olarak BitTurk.com kripto para borsasında bedava hesap oluşturmanız gereklidir.
Hesap oluşturma prosedürünü tamamladıktan sonra anasayfa üzerinden CÜZDANLARIM bölümünü göreceksiniz, bu sayfa üzerinden EOS Al Sat düğmesine tıklayarak alım ve satım sayfasına yönlendirilirsiniz.
Daha sonra bu ekran üzerinden almak istediğiniz EOS miktarını ve kur fiyatını belirledikten sonra EOS Al düğmesine tıklayarak alım emri bırakırsınız.
EOS satmak için ise yine satmak istediğiniz EOS miktarını ve kur fiyatını belirledikten sonra EOS Sat düğmesine tıklayarak satış emri bırakırsınız.
Alım ve satım emirleriniz diğer kullanıcıların bıraktıkları emirler ile eşleştiğinde alım ve ya satım emriniz sonuçlanmış olur ve ilgili para birimi cüzdanınıza yansır. Bu prosedür parça parça gerçekleşebileceği gibi tek seferde de gerçekleşebilir.
Alış ve satış prosedürleriniz bittikten sonra BitTurk.com hesabınızı bedava ve güvenilir kripto para cüzdanı şeklinde de kullanabilir ve BitTurk.com güvencesi ile borsa cüzdanınızda süresiz-miktar sınırı olmadan muhafaza edebilirsiniz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba SeCReT SeCReT