Kredi Kartı ile Bitcoin Satın Alınabilecek Siteler 2021

Yazar Yorum Yap 107 views

Kredi Kartı ile Bitcoin Satın Alınabilecek Siteler 2021,Türkiye’den kredi kartı ile güvenilir bir şekilde bitcoin ve kripto para satın alımı yapılabilecek siteleri inceliyoruz.

Son dönemde “kredi kartıyla nasıl bitcoin satın alırım?”,  “kredi kartıyla kripto para satın alma” veya “kredi kartıyla coin alma” sorularını sıklıkla duymaya başladık. Türkiye’den çok sayıda kripto para meraklısının merak ettiği bu soruya bu yazıda cevap vermeyi amaçlıyoruz. Ayrıca yazımızda; kredi kartı ile bitcoin alma onaysız, kredi kartı ile kripto para, kredi kartı ile xrp alma, kredi kartıyla ethereum almak ve sanal kart ile bitcoin almak gibi kavramlara değiniyoruz.

Kredi Kartı ile Kripto Para Alma

2013 yılında ilk bulut madenciliği sağlayıcısı olarak kurulan CEX.IO, bir milyondan fazla kullanıcının güvendiği, çok fonksiyonlu bir kripto para borsası haline geldi. CEX.IO firması açıldığı 2013 yılından beri hizmet vermeye devam ediyor. Kripto para sektöründe faaliyet gösteren şirket, bulut madencilik havuzu ve borsa olarak başladığı faaliyetlerine oldukça geliştirdi.

CEX.IO; mobil uygulaması üzerinden ve ayrıca WebSocket ve API sistemleri üzerinden piyasadaki en yüksek likidite ile emir defterine işlem imkanı sunuyor. Ayrıca anında Bitcoin alım satımı için basitleştirilmiş arayüzü de sağlıyor.300’den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye üye olabilirsiniz.

Kredi Kartı ile Bitcoin Alınan Siteler

Borsa, Bitcoin’e yeni başlayanlardan, kurumsal işlemcilere kadar her müşteriye bireysel yaklaşımla çok katmanlı bir hesap sistemi geliştirdi. Dünya çapında kapsam, çoklu ödeme seçenekleri, 7/24 destek, varlıkların ve verilerin güvenliğini garanti eden her açından istikrarlı bir platform sunulmaktadır.

Kredi kartıyla güvenli bir şekilde Bitcoin ve kripto para alım satımını dünyada ilk sağlayanlardan biri olan CEX.IO, 6 yıldır kullanıcı memnuniyetiyle işlemlerine devam etmekte. İngiltere’nin Londra şehrinde merkezi bulunuyor ve küresel olarak tüm dünyadan kullanıcıları kabul ediyor.

Kredi Kartı ile BTC Satın Alma

CEX.IO’da kredi kartıyla yapılan alımlarda işlem limitleri de güncellendi. Artık tek seferde minimum sınır olmadan 100,000 dolara kadar satın alım yapılabilir. Ayrıca her kredi kartı satın alma işleminde 3D secure sistemi kullanılmak zorunda.

Kolay, pratik arayüz ve işlemlerin hızlı gerçekleşmesi bakımından CEX.IO‘yu kullanmanızı öneriyoruz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba