Uğur Akkuş Kripto para Borsasını açıyor..

Yazar Yorum Yap 433 views

Sakaryaspor eski başkan adayı Uğur Akkuş, kripto para borsası açıyor. Ascoİndex adıyla 31 Mart’ta açılacak borsada değişik kripto paraların alınıp satılacağı öğrenildi. Hürriyet yazarı Akkuş’un ilk Türk kripto para birimini kurma hedefinde olduğunu yazdı.

Sakaryaspor eski başkan adayı Uğur Akkuş, kripto para borsası açıyor. Ascoİndex 31 Mart’ta faaliyete geçecek. Konuyla ilgili bir köşe yazan Hürriyet Yazar Arda Sayıner, “Türkiye’deki ünlüler arasında ise kripto para yatırımı yapan ve kullanan kişi sayısı giderek artıyor. Bu isimlerden biri ise Uğur Akkuş. 

Türkiye’deki ünlüler arasında ise kripto para yatırımı yapan ve kullanan kişi sayısı giderek artıyor. Bu isimlerden biri ise Uğur Akkuş. Yeni girişimi hakkında sohbet etme imkanı bulduğum Akkuş, sahip olduğu teknoloji şirketi ile farklı kripto para birimlerinin alınıp satılacağı bir borsa kuracakmış. Yazılımcı ve akademisyenlerden bir teknoloji ekibi kuran iş insanı, Türkiye’den sonra Avrupa ve ABD’de de tanıtımlar düzenleyerek yurtdışındaki ünlü isimlerin yatırım yapacağı ilk Türk kripto para birimini kurma hedefindeymiş.  Eşi Ebru Şallı’nın da kripto para birimiyle ilgilenip ilgilenmeyecegi merak konusu oldu.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba SeCReT SeCReT